Priaugink.lt - lietuviška internetinė parduotuvė, veikianti nuo 2011 metų. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės priemonių, skirtų blakstienų priauginimo procedūrai. Prekių kataloge rasite priauginamų audinės, šilkinių blakstienų, blakstienų klijų, kuokštinių blakstienų, klijų tirpiklių, plieninių pincetų, fiksatorių, nuriebalintojų bei kitų priemonių, skirtų profesionaliai blakstienų priauginimo procedūrai.

Prekių kataloge taip pat galite rasti profesionaliai plaukų priežiūrai skirtų produktų - ENCANTO  bei QOD braziliško keratino plaukų tiesinimo procedūrai. Taip pat priemonių microblading procedūrai, RefectoCil antakių ir blakstienų dažų, Brow Henna antakių dažų bei kitų produktų, skirtų profesionalioms grožio procedūroms. Visos priemonės, prieš patekdamos į prekybą, yra išbandomos ir įvertinamos profesionalių specialistų grožio salonuose. Tokiu būdu mes atrenkame tik aukščiausios kokybės priemones.

Visas priemones galite užsisakyti ne tik internetu, bet ir atvykti jas išbandyti bei įsigyti mūsų biuruose Kaune bei Vilniuje.

Priaugink.lt visada gali pasiūlyti geriausią produktų kainą bei užtikrinti nuoširdų aptarnavimą, todėl per savo veiklos laiką esame užsitarnavę savo klientų pasitikėjimą. Priaugink.lt rūpinasi, kad blakstienų priauginimo procedūra būtų atliekama naudojantis tik geriausiomis priemonėmis, suteikiančioms akims neblėstantį žavesį.