Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą galite bet kada pakeisti arba ištrinti, pakeičiant interneto naršyklės nustatymus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Turite klausimų? 8 677 62262

Kategorijos

El.paštas
Instrusept Plus dezinfekavimo priemonė 1000 ml

Sandėlyje: 6

Instrusept Plus dezinfekavimo priemonė 1000 ml

Kaina: 18,99 € 26,99 €
Aprašymas

Instrusept Plus dezinfekavimo priemonė 1000 ml

Instrumentų, paviršių ir įrangos plovimo ir dezinfekavimo priemonė. Visuomenės sveikatos priežiūros dezinfekantas (2 tipo biocidas). Paviršiams, įrankiams ir įrangai plauti ir dezinfekuoti sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, kirpyklose, soliariumuose, grožio salonuose.


INSTRUSEPT PLUS yra koncentratas, neturintis savo sudėtyje fenolų, aldehidų ir fosfatų. Preparatas pasižymi plačiu baktericidiniu poveikiu, inaktyvuoja bakterijas, tame tarpe ir tuberkuliozės mikobakterijas, bei virusus (HB, ŽIV, Rota ir kt.), o taip pat grybelius.


Dėl sudėtyje esančių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, preparatas pasižymi geromis valomosiomis savybėmis. Darbinių tirpalų naudojimas nekenksmingas žmonėms ir aplinkai. Trumpas ekspozicijos laikas ir mažos tirpalo koncentracijos leidžia preparatą naudoti ekonomiškai.


Pavojinga! Ypač degūs skystis ir garai. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių,
karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti.

Atsargiai! Kenksminga prarijus.

Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus

Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Neįkvėpti garų. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle. ĮKVĖPUS: Išnešti nukentėjusįjį į gryną orą; jam būtina ramybė ir padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Laikyti užrakintą.


Pavojingos cheminės medžiagos: N-(3 aminopropil) –N-dodesilpropan-1,3-diaminas, CAS Nr. 2372-82-9, C12-14-alkil(etilfenil)metil)dimetilo chloridai, CAS Nr. 85409-23-0, benzyl-C12-18 alkildimetilo chloridas, CAS Nr. 68391-01-05.


Werken De Adelaar Esti AS, Estija, platintojas - UAB "Chemi Pharm Group" Kalvarijų g. 25 Vilnius

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti
Atsisiuntimai

Neseniai peržiūrėta

Instrusept Plus dezinfekavimo priemonė 1000 ml
-8 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Susijusios prekės

Rezultatai 3 iš 3