Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą galite bet kada pakeisti arba ištrinti, pakeičiant interneto naršyklės nustatymus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

Turite klausimų? 8 677 62262

Categories

E-mail
"Russian Volume" blakstienos spalvotos

In Stock: 117

"Russian Volume" blakstienos spalvotos

Price: 12,50 €
Please select an item
Product Description

"Russian Volume" blakstienos spalvotos

Russian Volume blakstienos- nauja, patobulintų juostelių ir mikropluošto "Lashes Fairy" blakstienų linija.

Dėl naujos juostelių paruošimo technologijos iš šių blakstienų itin lengva suformuoti Volume kuokštelius. Blakstienos labai lengvai imasi nuo juostelių, gražiai skleidžiasi.

Russian Volume blakstienos pagamintos iš naujo, prabangaus ir itin kokybiško mikropluošto, kuris yra atsparesnis aplinkos poveikiui. Dėl to blakstienų galiukai yra lygūs, gražiai nusmailėjantys bei idealiai vienodo linkio ir ilgio. Šis mikropuoštas yra pusiau blizgus - tai suteikia blakstienoms prabangią išvaizdą.

Naudojimas: nulupkite vieno ilgio juostelę, kurią galite prisiklijuoti prie rankos ir taip palengvinti darbo procesą. Vienas iš svarbiausių dalykų Volume technikoje- teisingas blakstienų paėmimas. Keletas blakstienų turi būti paimamos pincetu vienu metu (kaip vėduoklė), užklijavus ant blakstienos jos turi būti išsiskleidusios, jokiu būdu negali būti sulipusios tarpusavyje. Blakstienų kuokštelio paėmimui rekomenduojame naudoti lenktus, aukštos kokybės pincetus. Paimtą blakstienų "vėduoklę" į klijus galima pamerkti ne daugiau nei 2mm. Labai svarbu nepadauginti klijų ir neįmerkti blakstienų į klijus daugiau, nei reikia (taip, kad vėduoklė liktų išsiskleidusi).

MIX ilgio (nuo 8 iki 13mm) dėžutėse ilgiai seka tokia tvarka: 8,9 ilgio po vieną juostelę, 10 ilgio penkios juostelės, 11 ilgio penkios juostelės, 12 ilgio trys juostelės, 13 ilgio viena juostelė.

Blakstienų dėžutėje yra net 16 blakstienų juostelių.

Blakstienų spalvą, ilgį bei riestumą galite pasirinkti viršuje.

Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Neseniai peržiūrėta

Results 1 of 1 Rodyti daugiau

Susijusios prekės

LashesFairy Volume klijai 5 g
-3,01 €
SKY Volume blakstienos
-2,01 €
8,99 € 11,00 €
Results 4 of 4