Blakstienų laminavimo kursai

Priaugink.lt Jus kviečia į blakstienų laminavimo ir rietimo kursus!

Kodėl verta rinktis mus?

 • Patyrę dėstytojai: Vilniuje: Kotryna - blakstienų ir antakių laminavimo ir priauginimo, antakių architektūros meistrė bei manikiūristė. Per ilgą karjerą grožio srityje pabaigusi virš 20-imt kursų ir seminarų, Kotryna sukaupė itin didelį patirties bagažą. Dėstytoja teorinę dalį visuomet pagyvina tikromis istorijomis iš savo praktikos. Kaune: dėstytoja Veronika Kukanauzienė- blakstienų ir antakių laminavimo, depiliacijos vašku/cukrumi meistrė. Nuolat tobulinanti savo žinias seminaruose, grožio parodose ir išbandžiusi galybę skirtingų procedūrai skirtų priemonių. Siekianti savo žiniomis pasidalinti su būsimais grožio specialistais. "Gražinu merginas atlikdama blakstienų laminavimą ir depiliaciją vašku/cukraus pasta. Mano kredo: kliento sveikata ir grožis. Procedūras atlieku kruopščiai, kokybiškai. Dirbu su profesionaliomis priemonėmis (Xanitalia, Sugardep, Permania). Mokinu merginas kaip taisyklingai atlikti blakstienų laminavimo procedūrą. Taip pat mokinu merginas kaip kokybiškai atlikti viso kūno depiliaciją vašku."
 • Šilta ir jauki kursų atmosfera: mažos grupės, užtikrinančios dėmesį kiekvienam kursų dalyviui
 • Konsultacijos iškilus bet kokiems klausimams po kursų: el.paštu, Facebook, ir telefonu
 • Gausybė teigiamų atsiliepimų: virš 80-šimt teigiamų atsiliepimų Priaugink.lt Facebook paskyroje

Blakstienų laminavimo ir rietimo kursai vyksta Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Druskininkuose, Alytuje. Blakstienų laminavimo kursų kaina - 99 Eur. Individualūs kursai vienam asmeniui (Vilniuje/ Kaune) - 179 Eur. Individualūs kursai vienam asmeniui Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose- 220 eur. Blakstienų laminavimo priemonių rinkinys (neprivalomas): https://bit.ly/2UONSGs

Blakstienų laminavimo kursus sudaro teorija ir praktika ant modelio:

Teorijos metu būsite supažindinti su:

 • Procedūros eiga
 • Kontraindikacijomis
 • Dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis
 • Rietimo ir laminavimo priemonėmis

Praktikos metu gyvai stebėsite, kaip dėstytoja atlieka blakstienų laminavimo procedūrą. Po to atliksite blakstienų laminavimo procedūrą realiam žmogui. Kursų metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis medžiagomis bei, jei reikalinga, padedame surasti modelį.

 • Baigus kursus įteikiame oficialų sertifikatą lietuvių / anglų kalba
 • Mokymų trukmė - nuo 10 iki 15 val.
 • Mokiniams suteikiame nuolatinę nuolaidą priemonėms
 • Priemones galite įsigyti iškart po kursų arba vėliau
 • Suteikiame spausdintą teorinę medžiagą
 • Pabaigus kursus, toliau konsultuojame (iškilus bet kokiems klausimams)

LAISVOS VIETOS:

KAUNE: Spalio 12 d. nuo 10 val. Lapkričio 2 d. nuo 10 val. Gruodžio 1 d., Gruodžio 22 d. nuo 10 val. (Blakstienų laminavimo kursai, 99 eur). Taip pat, yra galimybė tartis su dėstytoja dėl kursų darbo dienomis nuo 16 h iki 21 h. Dėl datos reiktų iš anksto sutarti.

Lapkričio 3 d., Gruodžio 15 d. (Blakstienų ir antakių laminavimo kursai, 179 eur). 

VILNIUJE: Lapkričio 23 d. nuo 10 val., Gruodžio 21 d., nuo 10 val. (Blakstienų laminavimo kursai, 99 eur).

Spalio 30 d., Gruodžio 11 d. nuo 9.30 val. (Blakstienų ir antakių laminavimo kursai, 179 eur).

PANEVĖŽYJE: Lapkričio 19 d. nuo 10 val. (Blakstienų laminavimo kursai, 99 eur). Spalio 31 d. nuo 9.30 val. (Blakstienų ir antakių laminavimo kursai, 179 eur).

ALYTUJE: Gruodžio 12d. nuo 10 val. (Blakstienų laminavimo kursai, 99 eur).

DRUSKININKUOSE,PANEVĖŽYJE,ALYTUJE nenurodytomis datomis: apmokome individualiai, kaina 220 eur.

NAUJIENA: Blakstienų ir antakių laminavimo kursai (179 eur). Kaune Lapkričio 3 d., Gruodžio 15 d. nuo 9,30 val. Vilniuje Spalio 30 d., Gruodžio 11 d. nuo 9.30 val. Panevėžyje Spalio 31d., Gruodžio 14 d. 

Norite mokymų kitomis dienomis? Susisiekite su mumis - būtinai rasime ir suderinsime Jums tinkamą laiką: +370 677 62262 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Mūsų programa- sertifikuota AIKOS: